تشک ماتیسا مدل اوشن بلو 200*90

تشک ماتیسا مدل اوشن بلو گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, خرید و مشخصات  تشک ماتیسا مدل اوشن بلو به همراه بررسی تخصصی محصول .

13,140,000 تومان

موجود در انبار

تشک ماتیسا مدل اوشن بلو
طبی (لاتکس, مموری فوم,اسفنج,بدون فنر)

تشک ماتیسا مدل اوشن بلو

این روزها افراد بسیاری هستند که از مشکلات ستون فقرات و کوفتگی بدن رنج می‌برند، و هر روز صبح با این دردها از خواب بیدار می‌شوند و انرژی کافی برای انجام کارهای روزانه خود را ندارند. اگر این افراد را زیر نظر بگیریم خواهیم دید که یکی از دلایل دردهای آنها خوابیدن بر روی تشک‌های نامرغوب و بی‌کیفیت است که در واقع نسبت به آن بی‌اهمیت‌اند. خواب نه تنها سبب بازیابی انرژی به بدن می‌شود کمک می‌کند تا عضلات بدن در زمان خواب استراحت کنند و اگر سطحی که بر روی آن استراحت می‌کنیم مناسب نباشد نه تنها مانع ریکاوری عضلات شده بلکه دردها را نیز بیشتر خواهد کرد. تشک اوشن ماتیسا یکی از انواع تشک طبی است که می‌تواند چنین مشکلاتی را برای شما برطرف نماید.

مشخصات تشک طبی ماتیسا مدل اوشن بلو

سیستم فنربندی تشک اوشن بلو ماتیسا ، به صورت مولتی میکرو پکت اسپرینگ است که بصورت ۷ ناحیه‌ای می‌باشد. این شیوه فنربندی در راحتی و کاهش درد عضلانی تاثیر بسزایی دارد چرا که قطر فنرها در نواحی مختلف چون سر، سرشانه، کمر، باسن، ران، زانو و ساق پا متفاوت بوده تا در هر شکل از بدن فرد به خوبی پشتیبانی و محافظت شود. به دلیل رعایت جزئیات در این مدل تشک اوشن بلو جزو تشک‌های ۷ ستاره این شرکت محسوب می‌شود.

علاوه بر سیستم فنر بندی داخل تشک، که نرمی و راحتی را به ارمغان می‌آورد فوم استفاده شده در اوشن بلو نیز این راحتی و آسایش را بیشتر خواهد کرد. در مدل اوشن بلو ماتیسا ، از مموری فوم گیاهی (Planet Based) استفاده گردیده است. مزیت به کارگیری مموری فوم در این تشک تنها به راحتی آن خلاصه نمی‌شود این فوم به خوبی دمای بدن را تنظیم می‌کند و از تعریق در هنگام خواب جلوگیری خواهد کرد. فرم‌گیری بالا و جلوگیری از تعریق در هنگام خواب، باعث شده تا اوشن بلو درجه کیفی A را از آن خود نماید.

ویژگی مهم مموری فوم که شکل پذیری بر اساس حالت بدن در زمان خواب است، سبب شده تا گودی‌های بدن به خوبی پر شده و پس از بیداری دردی را در ناحیه‌ای احساس نکنید.

همچنین یک تشکچه ۱۰ سانتی‌متری از فوم لتکس با بالاترین دانسیته حجمی، بر روی مدل اوشن بلو کار شده است که با پشم گوسفند و یال اسب احاطه شده است. به کارگیری چنین موادی در ساخت تشک، در زیر بدن حالت آب سیال را تشکیل می‌دهد و تشک مانند ماساژور عمل می‌کند. دلیل استفاده از یال اسب جهت تهویه تشکچه، گرفتن رطوبت و نم بدن و افزایش لذت از خوابی رویایی است.

سطح بیرونی تشک اوشن بلو

پارچه به کار رفته در این تشک صد درصد پنبه بوده و ضد باکتری و ضد حساسیت است. ضمن آن که سطح پارچه آن اغشته به عصاره آلوئه‌ورا است که علاوه بر تاثیرگذاری بر روی ظاهر و زیبایی طرح آن، باعث می‌شود پوست تنفس بهتری داشته باشد.

این پارچه در واقع از آخرین فن‌آوری تولید پارچه‌های تشک بلژیک است که مانع از جذب گرد و غبار به خود شده و همچنین هیچ راهی برای رشد باکتری در آن وجود ندارد.

تشک فوق دارای ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۳ سال خدمات پس از فروش است.

مــحصولات مرتبط

نظرات