تشک داتیس رابون یکنفره 90*200

تشک داتیس رابون یکنفره 90*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس یک نفره مدل رابون 90*200

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

  • 2 سال وارانتی + 15 سال گارانتی

رابون
90*200
طبی فنری (فنر پاکتی میکر منفصل,مموری فوم)

تشک داتیس یک نفره مدل رابون 90*200

مشخصات تشک داتیس یک نفره رابون:
تشک هیبریدی تمام طبی و فنر منفصل پاکتی
استفاده از مموری فوم جهت حالت پذیری و کاهش کوفتگی
بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن شخص
حداقل کردن اثر پیری روی پوست شما به کمک تکنولوژی میکروکپسول
کنترل دما در سطح تشک به کمک ساختار حلزونی کشمیر
دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک به کمک لایه ترموفلت
این محصول دارای ضخامت 32 سانتیمتر می باشد
۲ سال وارانتی + ۱۵ سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی رابون از نوع تمام طبی ارتوپدیک می باشد، که هسته مرکزی آن، از نوع فنر پاکتی منفصل میکرو بوده و در لایه بالایی آن برای ایجاد راحتی بیشتر از مموری فوم استفاده شده است. این روش طراحی تشک اصطلاحا روش هیبریدی نامیده می شود و به این ترتیب باید گفت که تشک طبی رابون نوعی تشک هیبریدی می باشد.
از دیگر ویژگی تشک طبی رابون می توان به لایه ترموفلت ۲۰۰۰ گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر ۲ سطح تشک طبی رابون با فوم هوشمند HR به ضخامت ۶ سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
اما تفاوت های فنر منفصل با فنر متصل در تشک طبی رابون چیست؟
تفاوت اصلی فنر پاکتی منفصل میکرو با فنر متصل در ساختار و نحوه چیدمان فنرها در کنار یکدیگر می باشد بدین گونه که در فنر پاکتی منفصل هر فنر به صورت مستقل عمل می کند و به فنرهای اطراف خود هیچگونه وابستگی ندارد. این نحوه عملکرد باعث میشود که تشک طبی رابون به بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن شخص برسد و فشار را در ستون فقرات و مهره های گردن به صفر نزدیک کند. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک طبی رابون را تا ۹۰ درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.
یکی از مهمترین مزایای سیستم فنر منفصل در ایزوله کردن حرکت روی تشک می باشد. این ویژگی بخصوص برای زوج ها اهمیت زیادی دارد و از ایجاد اختلال ناشی از حرکت و جابجایی یکی از زوج ها در خواب دیگری جلوگیری می کند. به این ترتیب قابلیت ایزوله کردن حرکت یکی از ویژگی های مهمی است که زوجین باید هنگام خرید تشک خود به آن توجه نمایند.
ویژگی های پارچه تشک رابون
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصر به فرد گردید که پارچه (کشمیر-اولیو اویل) یکی از این موارد می باشد.
در طول قرن ها پارچه های کشمیر ( از کشمیر بیشتر بدانید ) به عنوان نمادی از ظرافت و اشرافیت توسط شاهان و خانواده های سلطنتی مورد استفاده بوده است. پارچه کشمیر تولید شده توسط داتیس با آمیزه خاصی از کشمیر و الیاف ویسکوز برای شما خوابی راحت و شگفت انگیز فراهم می کند. ساختار حلزونی کشمیر کاملا منحصر به فرد است و به کنترل دما در سطح تشک طبی رابون و تنظیم دمای بدن کمک می کند.
مهم ترین مزیت های پارچه کشمیر نرمی فوق العاده، قابلیت تنفس عالی و جذب و انتقال رطوبت می باشد که کمک می کند تا شخص محیط خوابی خنک و آسوده داشته باشد. این ویژگی ها بخصوص برای تشک های مموری فوم که گرما را در بستر خواب نگه می دارند بسیار اهمیت پیدا می کنند. تیم طراحی داتیس با استفاده از ویژگیهای ممتاز پارچه ژاکارد تلاش کرده است مشکل افزایش دما در تشک های مموری فوم را حل کرده و ضمن استفاده از مزایای طبی این نوع فوم معایب آن را پوشش دهد.
داتیس، یکی دیگر از معجزه های طبیعت را به کار گرفته است. سمبل ثروت، سربلندی و صلح، درختی که موضوع افسانه های بسیاری در دوره های تاریخی بوده است. زیتون…!
اسم این معجزه اولیو اویل است! روغن زیتون در سطح جهان یکی از موثرترین داروهای طبیعت است. روغن زیتون حاوی ویتامین E,A,D,K می باشد که سلول ها را بازسازی کرده و فرایند پیری را کند می کند. این دقیقا همان معجزه ای است که داتیس در تولید اولیو اویل از آن الهام گرفته است. قصد ما حداقل کردن اثر پیری روی پوست شما و به چالش کشیدن زمان بوده است.
پارچه تشک اولیو اویل به لطف آخرین تکنولوژی میکروکپسول، از همه اثرات جوان کننده روغن زیتون بهره می برد و این به نگهداری تعادل رطوبت طبیعی پوست کمک کرده و در عین حال نرمی و حس زیبایی بی نقصی در طول خواب به پوست می دهد. نرمی و حس  فوق العاده اولیو اویل در تشک طبی رابون تجسم یافته است.
ترکیب این ۲ ویژگی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی رابون تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد. این تشک  ۳۲ سانتیمتر ضخامت می باشد که در لایه های مختلف از جدیدترین تکنولوژی های تولید کالای خواب بهره گرفته است.
پشتیبانی پس از فروش
یکی دیگر از ویژگی های مهم تشک رابون که آن را به گزینه ای ایده آل برای خریداران تشک تبدیل می کند به پشتیبانی پس از فروش بی نظیری مربوط می شود که شرکت داتیس برای این محصول ممتاز خود تامین می نماید. این تشک دارای ۱۷ سال گارانتی می باشد و کوچکترین مشکلی که برای این تشک بوجود بیاید توسط تیم فنی داتیس به سرعت و بصورت کاملا رایگان رفع خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس یک نفره مدل رابون 90*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات