قوانین خرید و فروش

تهران :  تمامی محصولات به تمام مناطق 22 گانه ارسال میشود و تحویل برای حمل و جابجایی در طبقات ساختمان هزینه دریافت می گردد, خریدار باید از قبل با Bedplus هماهنگ نماید.

شهرستان : حمل کالا  تا باربری, تیپاکس بصورت رایگان بوده اما هزینه حمل از باربری و... تا شهر مقصد بر عهده خریدار می باشد.

عودت : 1. اجناس بازفرستاده نباید تغییر شکل ظاهری و صدمه داخلی دیده باشند 2. محصولات بهداشتی همچون تشک اگر از بسته بندی کارخانه خارج شده باشند پس گرفته نمی شوند. 3. در صورتی که کالا مورد نظر هیچ دلیل خاصی برای برگرداندن نداشته باشد ( نقص در تولید, محصول اشتباه ارسال شده و... ) هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد.

حقوق خریدار : 1.محصول انتخاب شده با نمونه دریافت شده باید مطابقت نماید در صورت اشتباه در ارسال نمونه خریداری شده از طرف BedPlus بصورت رایگان تعویض می گردد. 2. خریدار مطابق با مبلغ درج شده بر روی وب سایت و ثبت نهایی خرید مجاز به پرداخت بوده و بیش از آن بعد از اتمام خرید حقی را بر خریدار وارد نمی کند.

حقوق فروشنده : 1. مبلغ کامل را باید از سوی خریدار دریافت نماید 2. مدت زمان ارسال 1 الی 2 روز کاری می باشد اما برخی محصولات تولیدی به روز یا سفارشی مدت معینی نخواهد داشت و بین 1 الی 2 هفته کاری زمان خواهد برد.

صدور فاکتور و پیش فاکتور : تمامی فاکتورها و پیش فاکتورها بصورت الکترونیکی صادر می شود, از طریق ایمیل و نیز واتس اپ ارسال می گردد.