تشک داتیس ویچ کرافت دونفره 160*200

تشک داتیس ویچ کرافت دونفره 160*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس دو نفره مدل ویچ کرافت 160*200

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

  • 2 سال وارانتی + 18 سال گارانتی

ویچ کرافت
160*200
طبی (اسفنج, مموری فوم,بدون فنر)

تشک داتیس دونفره مدل ویچ کرافت 160*200

مشخصات تشک داتیس دونفره ویچ کرافت:
تمام طبی فول ارتوپدیک و بدون فنر
فوم دوراپدیک جهت پشتیبانی ویژه از ستون فقرات و مفاصل
افزایش هورمون ملاتونین و کاهش هورمون کورتیزول
محافظت طبیعی فوق العاده ای در برابر باکتری ها
پخش طبیعی یون های منفی در محیط خواب و ایجاد خاصیت درمانی
ایجاد سد مغناطیسی در برابر تشعشعات موبایل برای خواب سالم
استفاده از مموری فوم جهت حالت پذیری و کاهش کوفتگی
این محصول دارای ضخامت 31 سانتیمتر می باشد
2 سال وارانتی + 18 سال گارانتی شرکت داتیس
نحوه عملکرد این فوم به گونه ای است که حالت ارتجاعی تشک را صفر کرده و فشار را به کلی از ستون فقرات حذف می کند. این سیستم به عنوان یک روش درمانی جایگزین می باشد به طوری که با افزایش هورمون ملاتونین (هورمون خواب) و نیز کاهش هورمون کورتیزول (هورمون استرس) ، کمک به طولانی تر کردن مدت خواب عمیق و کاهش زمان به خواب رفتن شخص در تشک طبی ویچ کرافت می نماید.
از دیگر ویژگی تشک طبی ویچ کرافت می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد.
در تشک طبی ویچ کرافت پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح زیرین تشک با فوم هوشمند سفت (مموری فوم) به ضخامت 4 سانتیمتر و سطح بالایی آن با فوم هوشمند سفت (مموری فوم) به ضخامت 8 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد. فوم هوشمند (مموری فوم) با ماده ای که دانسیته و چگالی آن بالا می باشد به نام فوم پلی یورتان تولید می شود که تجهیزات پزشکی و صنعت تشک خواب از آن برای تولید تشک های طبی بهره فراوان می برند.
فوم پلی یورتان دسته ای از مواد می باشند که رفتاری میان دو خاصیت ویسکوز بودن و کشسان بودن از خود نشان می دهند. این نوع فوم ها در واکنش به حرارت بدن و فشار وارد شده واکنش نشان داده و کمتر از چند دقیقه حالت و قالب بدن را به خود می گیرند. از این رو به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود. از مهمترین ویژگی آن که در تشک طبی ویچ کرافت  به کار گرفته شده است می توان به کاهش کوفتگی و درد عضلات و نیز ایجاد گردش خون مناسب با آناتومی بدن اشاره کرد.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی ویچ کرافت چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را در تولید تشک طبی ویچ کرافت بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصر به فرد گردید که پارچه (آنتی الکترو – آمیتیس) یکی از این موارد می باشد.
پارچه ای ویژه برای حفظ ایمنی بدن در هنگام خواب
یک سوم زندگی انسان صرف خوابیدن می شود. بدن انسان در طول روز کم و بیش در معرض تشعشعات الکترومغناطیسی قرار دارد، زمانی که بیدار است می تواند از خود دفاع کند اما در زمان خواب کاملا بی دفاع می شود. استفاده شایع از وسایل الکترونیکی مانند گوشی های موبایل و انتقال دهنده های الکترونیکی به معنای آن است که ما بیش از هر زمان دیگری در تاریخ، در معرض امواج الکترومغناطیسی یونیزه نشده هستیم. اثرات زیان بار این وسایل روزانه، از استرس تا اختلالات خواب و سردردهای ناشی از بیماری های مزمن گوناگون سیر می کند.
داتیس تشک طبی ویچ کرافت را معرفی کرده و یک تکنولوژی سد مغناطیسی در برابر تشعشعات برای خواب سالم و با کیفیت ارائه داده است. پارچه این تشک بعد از سال ها مطالعه با استفاده از الیاف نانو تکنولوژیک و یک سیستم بافت ویژه، توسعه یافته است. تشک طبی ویچ کرافت که با این روش یک غربالگری الکترومغناطیسی به دست می آورد همانند یک سد مغناطیسی عمل کرده و از تماس امواج الکترومغناطیسی با بدن تا حد زیادی جلوگیری می کند.
خواص آمیتیس
تکنولوژی دیگری توسط تیم نوآوری داتیس در تشک طبی ویچ کرافت با الهام از ویژگی های معجزه آسای آمیتیس و برای کمک به شما جهت تسریع سرعت خواب، توسعه داده شده است. سنگ آمیتیس نام خود را از واژه ای یونانی به معنای سم زدایی شده گرفته است. دلیل این نام گذاری خاصیت شگفت انگیز این سنگ در سم زدایی از هوای پیرامونش می باشد. به علاوه انرژی مثبت قدرتمندی که از این سنگ ساطع می گردد، تمام انرژی های منفی ناشی از خستگی روزانه را از بدن انسان دور می کند.
این ویژگی های آمیتیس باعث شده است که استفاده از آن در پارچه تشک، کیفیت خواب را ارتقاء می دهد و محیط خوابی سالم بر روی تشک طبی ویچ کرافت فراهم آورد. به علاوه این تکنولوژی نوآورانه محافظت طبیعی فوق العاده ای را در برابر باکتری ها بدون استفاده از هر نوع ماده شیمیایی تأمین، و بدین وسیله محیط خوابی بهداشتی فراهم می آورد. این تشک با خنثی کردن الکتریسیته ساکن و پخش کردن یون های منفی در محیط خواب به طور طبیعی خاصیت درمانی ایجاد می کند.
پشتیبانی باور نکردنی پس از فروش
شرکت داتیس که همواره تلاش کرده است بهترین خدمات پس از فروش ممکن را برای مشتریان خود فراهم آورد، برای تشک ویچ کرافت 20 سال گارانتی در نظر گرفته است که در نوع خود بی نظیر می باشد.
ترکیب فوم هوشمند با 2 ویژگی منحصر به فرد مربوط به پارچه تشک، در کنار خدمات پس از فروش استثنائی، که در تشک طبی ویچ کرافت (تمام طبی فول ارتوپدیک) تجسم یافته است، این محصول شرکت داتیس را به گزینه ای شایسته توجه، تبدیل کرده است. این تشک دارای 31 سانتیمتر ضخامت می باشد و ساختاری محکم و بادوام دارد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس دونفره مدل ویچ کرافت 160*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات