تشک داتیس لیمافورد یکنفره 90*200

تشک داتیس لیمافورد یکنفره 90*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس یک نفره مدل لیمافورد 90*200 به همراه بررسی محصول

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

  • 2 سال وارانتی + 18 سال گارانتی

لیمافورد
90*200
طبی (اسفنج, مموری فوم,بدون فنر)

تشک داتیس یک نفره مدل لیمافورد 90*200

مشخصات تشک داتیس یک نفره لیمافورد :
تمام طبی فول مموری ارتوپدیک و بدون فنر
افزایش هورمون ملاتونین و کاهش هورمون کورتیزول
محافظت طبیعی فوق العاده ای در برابر باکتری ها
کاهش کوفتگی و درد عضلات و ایجاد گردش خون مناسب
استفاده از مموری فوم جهت حالت پذیری و کاهش کوفتگی
تکنولوژی سد مغناطیسی در برابر تشعشعات برای خواب سالم
بکارگیری سیستم اکسیژن پلاس جهت دفع یون های مثبت هوا
تأمین انتشار یون و تنظیم ریتم بیولوژیک بدن
این محصول دارای ضخامت 35 سانتیمتر می باشد
2 سال وارانتی + 18 سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی لیمافورد از نوع تمام طبی فول مموری ارتوپدیک می باشد، که در آن سیستم فنر در هسته مرکزی به طور کل حذف شده و سیستم مموری فوم هوشمند جایگزین فنر گردیده است.
نحوه عملکرد این فوم به گونه ای است که حالت ارتجاعی تشک طبی لیمافورد را صفر کرده و فشار را به کلی از ستون فقرات حذف می کند. این سیستم به عنوان یک روش درمانی جایگزین می باشد به طوری که با افزایش هورمون ملاتونین (هورمون خواب) و نیز کاهش هورمون کورتیزول (هورمون استرس) ، کمک به طولانی تر کردن مدت خواب عمیق و کاهش زمان به خواب رفتن شخص می نماید.
از دیگر ویژگی تشک طبی لیمافورد می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح تشک طبی لیمافورد با مموری فوم هوشمند به ضخامت 12 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت بر روی تشک طبی لیمافورد میسر گردد.
فوم هوشمند (مموری فوم) با ماده ای که دانسیته و چگالی آن بالا می باشد به نام فوم پلی یورتان؛ تشکیل می شود که تجهیزات پزشکی و صنعت تشک خواب از آن بهره فراوان می برند. فوم پلی یورتان دسته ای از مواد می باشند که رفتاری میان دو خاصیت ویسکوز بودن و کشسان بودن از خود نشان می دهند. این نوع فوم ها در واکنش به حرارت بدن و فشار وارد شده واکنش نشان داده و کمتر از چند دقیقه حالت و قالب بدن را به خود می گیرند. از این رو به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود.
یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی لیمافورد طراحی ویژه آن است که به کاهش کوفتگی و درد عضلات و نیز ایجاد گردش خون مناسب با آناتومی بدن کمک می کند.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی لیمافورد چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را در تولید تشک طبی لیمافورد بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصر به فرد گردیده است که پارچه (آنتی الکترو – پلاس) یکی از این موارد می باشد.
یک سوم زندگی انسان صرف خوابیدن می شود. بدن انسان در طول روز کم و بیش در معرض تشعشعات الکترومغناطیسی قرار دارد، زمانی که بیدار است می تواند از خود دفاع کند اما در زمان خواب کاملا بی دفاع می شود. استفاده شایع از وسایل الکترونیکی مانند گوشی های موبایل و انتقال دهنده های الکترونیکی به معنای آن است که ما بیش از هر زمان دیگری در تاریخ، در معرض امواج الکترومغناطیسی یونیزه نشده هستیم. اثرات زیان بار این وسایل روزانه، از استرس تا اختلالات خواب و سردردهای ناشی از بیماری های مزمن گوناگون سیر می کند.
داتیس تشک طبی لیمافورد را معرفی کرده و یک تکنولوژی سد مغناطیسی در برابر تشعشعات برای خواب سالم و با کیفیت ارائه داده است. پارچه این تشک بعد از سال ها مطالعه با استفاده از الیاف نانو تکنولوژیک و یک سیستم بافت ویژه، توسعه یافته است. تشک طبی لیمافورد که با این روش یک غربالگری الکترومغناطیسی به دست می آورد همانند یک سد مغناطیسی عمل کرده و از تماس امواج الکترومغناطیسی با بدن تا حد زیادی جلوگیری می کند.
تکنولوژی دیگری توسط تیم نوآوری داتیس برای کمک به سریع تر و آسان تر به خواب رفتن، در تشک طبی لیمافورد توسعه داده شده است، ویژگی اکسیژن پلاس می باشد. هوایی که ما تنفس می کنیم حاوی مولکول هایی با بار الکتریکی مثبت و منفی می باشد. به عبارت دیگر، یون ها و اجزاء مضر در هوا بار مثبت دارند و یون های با بار منفی مانند یک آهن ربا این اجزاء مضر با بار مثبت را جذب می کنند. اجزاء مضری که با یون های منفی ترکیب می شوند زمین می ریزند، چرا که برای ماندن در هوا خیلی سنگین شده اند و از هوایی که ما تنفس می کنیم دور می شوند.
تحقیقات انجام شده برای مشاهده اثر این واکنش طبیعی روی خواب نشان می دهند که یون های منفی یونیزه می شوند و هوا را پاک می کنند. این ویژگی کیفیت خواب تشک طبی لیمافورد را ارتقاء می دهد و محیط خوابی سالم فراهم می کند. ترکیب این 2 ویژگی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی لیمافورد ( تمام طبی فول مموری ارتوپدیک ) تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد. این تشک دارای 20 سال گارانتی و همچنین 35 سانتیمتر ضخامت می باشد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس یک نفره مدل لیمافورد 90*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات