تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا 200*90

تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, خرید و مشخصات تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا به همراه بررسی تخصصی محصول .200*90

12,500,000 تومان

تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا
طبی (لاتکس, مموری فوم,اسفنج,بدون فنر)

تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا

مشخصات تشک طبی ماتیسا MATISA مدل مورنیتا:

این محصول دارای سیستم فنربندی میکروپکت اسپرینگ ۵ ناحیه‌ای (۵zone pocket spring) است که باعث می‌شود وزن و فشار بدن شما در ۵ ناحیه تشک تفکیک شود و فشار زیادی به بدن شما وارد نشود. همچنین حالت فرم گیری دقیق و راحتی را در هنگام خواب شما داشته باشد. تعداد فنرهای کار شده در این تشک ۱۶۱۰ عدد می باشد.

تشک مورنیتا  در هر متر مربع توانایی تحمل ۱۱۰ کیلوگرم وزن را دارد.

 

ویژگی‌های این محصول

ساختار تشک مورنیتا به این صورت است که در یک سمت تشک از مموری فوم با دانسیته بالا و در یک سمت دانسیته پایین کار شده است. یک سمت تشک ۴۰ درصد نرم تر از سمت دیگر است به همین دلیل این قابلیت را دارد که شما بتوانید از هر دو طرف تشک استفاده کنید.

مموری فوم،توسط شرکت ناسای آمریکا تولید شده است. این فوم با توجه به دما و وزن بدن فرم می‌گیرد و بصورت دقیق از اندام‌ها و ستون فقرات در زمان خواب حمایت می‌کند تا سال ۲۰۰۹ بالاترین کیفیت خواب متعلق به فوم حافظه بود.

مموری فوم، وزن و فشار را از روی ستون فقرات بر داشته و از ایجاد دردهای عضلانی جلوگیری می‌کند. همچنین دارای خاصیت تسکین درد می‌باشد.

تشک مورنیتا ماتیسا در سال ۲۰۱۴ به دلیل بالاترین درصد رضایت مصرف کننده، به عنوان محبوب‌ترین تشک سال اروپا انتخاب شده است.

پارچه‌ی استفاده شده در این تشک ساخت کشور بلژیک است. بارزترین خصوصیت این پارچه استفاده از گیاه آلوورا است که باعث می‌شود منافذ پوست شما باز شود.

از دیگر امکانات تشک مورنیتا تهویه هوای ۳D بوده که باعث می‌شود هوای داخل تشک در حال گردش باشد یعنی به طور کل هوا در داخل تشک جریان داشته باشد. که این امر از ایجاد هرگونه قارچ، باکتری، جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا تشک در طولانی مدت بوی نامطبوع به خود نگیرد.

پارچه این مدل تشک قابلیت جدا شدن دارد . پارچه رویی تشک به راحتی جدا و قابل شستشو می‌باشد.

تشک مورنیتا دارای ۲ سال ضمانت تعویض و ۹ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

مــحصولات مرتبط

نظرات