تشک خوشخواب مدل های کلاس مموری 140*200

حراج! تشک خوشخواب مدل های کلاس مموری 140*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک خوشخواب مدل های کلاس مموری 140*200 همراه بررسی محصول

17,647,000 تومان

  • 7 سال

های کلاس مموری
140*200
طبی فنری (فنر پاکتی میکر منفصل,مموری فوم)

تشک خوشخواب مدل های کلاس مموری

تشک خوشخواب مبادرت به تولید تشکی نموده که دارای مموری فوم هوشمند در دو طرف آن است تا نرمی و لطافت خاصی به تشک ببخشد و نام آن تشک خوشخواب مدل های کلاس است. فنر های تشک خوشخواب مدل های کلاس فنر پاکتی و یا همان پاکت اسپرینگ است. از محاسن این نوع فنر در تشک خوشخواب مدل های کلاس ایجاد حالت مناسب ارگونومی بدن در حین خواب می باشد و نیز دیگر نکته فنر پاکتی کمتر کردن میزان ارتعاشات ایجاد شده است. درجه نرمی تشک خوشخواب مدل های کلاس از نظر کارشناسان  5 بوده که نشان دهنده میزان متعادل نرمی و سفتی سطحی این تشک می باشد . اگر بدنبال تشکی هستید که طبی فنری بوده و مموری فوم داشته باشد و نیز از فنر پاکتی بهره برده باشد ما تشک خوشخواب مدل های کلاس را پیشنهاد می دهیم . شما می توانید تشک خوشخواب مدل های کلاس را در سایزهای مختلف یکنفره و دونفره سفارش دهید و در صورت نیاز اگر در گزینه ها سایز مد نظر شما موجود نبود می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید. فیلتر هوای به کار رفته در دیواره طولی تشک خوشخواب باعث می شود هوای درون تشک در گردش باشد تا از وجود رطوبت و همچنین رشد باکتری و قارچ درون تشک جلوگیری شود. تشک خوشخواب دارای مدل های متنوعی است که مدل های کلاس جزو دسته تشک های لاکچری محسوب می شود و می تواند در همه رده های سنی مورد استفاده قرار گیرد. پارچه مصرف شده برای تشک خوشخواب مدل های کلاس از جنس ژاکارد بوده که از مقاومت بالایی برخوردار است .

تشک های کلاس خوشخواب , تشکی دارای فنر پاکتی و منفصل جهت خواب راحت و لذت بخش است .تشک خوشخواب های کلاس با داشتن مموری فوم هوشمند در لایه های تشک , خوابی سرشار از آرامش را به ارمغان می آورد .تشک خوشخواب های کلاس تمام ارتوپدیک بوده و محافظ ستون فقرات در هنگام خواب است .تشک خوشخواب های کلاس دارای نشان Iso 9001 :2008 است که تاییدیه معتبر بابت کیفیت کالا است.

لایه های تشک خوشخواب High class های کلاس :

  • پارچه ژاکارد گرد بافت
  • الیاف
  • اسفنج رول
  • ترموباند
  • مموری فوم
  • موکت یا اسپاند باند
  • فنر پاکتی
  • قاب اسفنجی

تشک خوشخواب های کلاس تنها تشک دارای مموری فوم هوشمند شرکت خوشخواب است. تشک خوشخواب های کلاس همچنین دارای فنر منفصل و پاکتی نیز است که می توان جدید ترین نوع فنربندی در دوره خود است. تشک خوشخواب های کلاس دارای 5 سال ضمانت شرکت خوشخواب است که این ضمانت شامل فنرهای داخل تشک و همچنین فریم دور تشک می شود .تشک خوشخواب های کلاس به دلیل داشتن مموری فوم حالت بدن را به خود گرفته و باعث میشود گودی های بدن را پوشش داده و این امر باعث می شود فشار کمتری بر بدن وارد شده و جریان خون به راحتی در بدن در گردش باشد تا در هنگام احساس راحتی بیشتری حاصل شود.

تشک خوشخواب های کلاس یک تشک کامل و طبی فنری است که تحمل وزن بالایی دارد و همچنین حالت فنری متعادلی دارد . با داشتن فنر های پاکتی و مموری فوم , قاب اسفنجی دور تشک , راحتی بی نظیری را برای هر وزن و سنی خواهد داشت . پارچه روی این تشک خوشخواب های کلاس از جنس گرد بافت تهیه شده که بسیار لطیف است که می توان گفت ضد حساسیت و ضد آلرژی نیز می باشد . تشک خوشخواب های کلاس با درجه نرمی 4 , یک تشک نرمال از لحاظ نرمی است .

مــحصولات مرتبط

نظرات