تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد سافت 120*200

حراج! تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد سافت 120*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد سافت 120*200 همراه بررسی محصول

8,807,000 تومان

  • 5 سال

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد سافت

برای تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس از قاب M بکار رفته تا لبه ای مستحکم و مقاومی داشته باشد تا احیانا در استفاده از لبه های تشک افت چشمگیری نداشته باشد . تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد به دلیل استفاده از یک لایه ریباند با کیفیت بر روی فنر های پاکتی و یا همان پاکت اسپرینگ حالت سفتی و یا به نوعی رو به سفتی پیدا می کند که می تواند مناسب افرادی با وزن بالا باشد. لازم به ذکر است که هر دو مدل تشک خوشخواب هم قیمت بوده و تفاوتی از این لحاظ نسبت به هم ندارند .افرادی که به دنبال یک تشک با کیفیت بالا هستند تا هم وزن های بالا را تحمل کند و سفتی خاصی نیز داشته باشد ما تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد را به آنان معرفی می کنیم. فیلتر هوایی که در دیواره طولی تشک خوشخواب سوپر کلاس به کار رفته است باعث می شود تا هوای درون محفظه تشک در گردش باشد تا از رشد قارچ و باکتری جلوگیری کند. دومین مدل تشک های سوپر کلاس , تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس سافت می باشد . تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت دقیقا از لحاظ ساختاری مشابه هم خانواده خود بوده فقط از لایه ریباند با تراکم بالا بی بهره بوده و از لایه های اسفنج بیشتری برای آن استفاده شده است , تا به آن یک حالت نرمال ببخشد یعنی نه سفت است و نه نرم .تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس می باشد که خود از دو نوع مدل هارد HARD و سافت SOFT تشکیل شده است. هر دو تشک خوشخواب دارای ارتفاعی ما بین 27-25 سانتی متر است که استاندارد است .

یکی از با کیفیت ترین تشک های تولید شده  توسط شرکت خوشخواب است که در همه رده های سنی قابل استفاده و سفارش می باشد. پارچه به کار رفته در تشک خوشخواب سوپر کلاس از نوع ژاکارد پنبه ای می باشد که علاوه بر ماندگاری بسیار بالا ضد حساسیت و ضد آلرژی می باشد. تشک خوشخواب مدل سوپرکلاس دارای 5 سال ضمانت می باشد, و این گارانتی شامل فنرهای داخل تشک و همچنین دیواره تشک خوشخواب است یعنی اگر به دلیل مسائل فنی وسط تشک خوشخواب گود رفتگی ایجاد شود و یا دیواره تشک حالت خود را از دست دهد شامل ضمانت می شود .

تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت از اسفنج و ریباند نرم تشکیل شده که با عث شده تشک با نرمی نرمال تولید شود .در تشک سوپر کلاس خوشخواب در كنار اسفنج ويسكولكس (VISCOLEX) كه متناسب با بدن است.سيستم فنري پيشرفته اي بكار گرفته شده است كه فنر داخل پاكت هاي پارچه اي به يكديگر متصل گرديده و وزن بدن شما در تمام سطوح تشك پخش مي شود. ارتفاع تشک سوپر کلاس خوشخواب 27 سانتیمتر میباشد . استفاده از فوم فشرده و ویسکولکسی در دو طرف تشک با عث شده تا از تشکهای پاکتی معمولی نرم تر شود و تبدیل به یک تشک تمام اتورپدیک شده است .تشک سوپر کلاس خوشخواب در 2 نوع سافت و هارد تولید میشود.این نوع سیستم فنری باعث قرار گرفتن ستون فقرات در حالت ایستا میگردد .تشک خوشخواب سوپر کلاس دارای فنر بندی قوی از نوع منفصل و پاکتی است. خواب راحت و آرام شما را تضمين مي كند.سيستم با پيشوانه فنري ارتوپديك (بر طرف كننده عيوب استخواني) تشک سوپر کلاس خوشخواب براي اشخاصي كه به سيستم تمام ارتوپديك بودن و پوشش فنري پاكت منفصل در تشك اهميت مي دهند طراحي شده است.

در تشک سوپر کلاس هارد از ریباد ضخیم در لایه های تشک استفاده شده است که باعث شده این تشک در رده تشک های طبی قرار گیرد , تشک سوپر کلاس هارد برای افرادی که دارای وزن بالا بودن و یا عادت ب دراز کشیدن بروی تشک های سفت و طبی را دارند توصیه می شود و میتواند انتخاب خوبی باشد.

در صورتیکه عادت به خواب در جای سفت دارید تشک سوپر کلاس هارد , پیشنهاد میشود . تشک خوشخواب سوپر کلاس یک تشک کامل به نظر میرسد چرا که دارای فنر بندی پاکتی ,ویسکولکسی و ارتفاع مناسبی است. اگر دنبال تشکی مرغوب از برند خوشخواب هستید این یک انتخاب ایده ال است . شما اگر قصد خرید تشک سوپر کلاس خوشخواب دارید دو گزینه برای خرید وجود دارد , سافت و هارد . انتخاب مناسب تشک سوپر کلاس سافت است که نه زیاد نرم و نه زیاد سفت است .

مــحصولات مرتبط

نظرات