تشک خوشخواب مدل طبی فنری 140*200

حراج! تشک خوشخواب مدل طبی فنری 140*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک خوشخواب مدل طبی فنری 140*200 همراه بررسی محصول

7,399,000 تومان

  • 4 سال

طبی فنری
140*200
طبی و فنری (فنر متصل)

تشک خوشخواب مدل طبی فنری 140*200

شرکت خوشخواب اولین تشکی را که از خاصیت طبی و فنری بودن بهره می برد,با همان نام طبی فنری نام گذاری کرد که با نام تشک خوشخواب مدل طبی و فنری شناخته می شود . تشک خوشخواب طبی و فنری تا وزن 60-70 کیلوگرم را تحمل می کند و توانایی ایجاد حالت طبی و فنری بودن را برای کاربر دارد.در تشک طبی و فنری به دلیل استفاده از ترموفلت و ریباند در لایه های تشک خوشخواب مدل طبی و فنری به راحتی وزن بدن در سطح تشک بطور یکسان پخش می شود تا آسایش خواب شما را فراهم نماید . در تشک طبی و فنری خوشخواب از فنر های متصل  استفاده شده است و لایه ی مموری فوم هوشمند در آن وجود ندارد و از لحاظ پارچه هم , پارچه ی ژاکارد استفاده شده است .  اگر تشک خوشخواب مدل طبی و فنری برای وزن های ذکر شده ی بالا تهیه کنید تشکی متعادل از لحاظ سفتی و نرمی خواهید داشت.

تشک خوشخواب مدل طبی و فنری به لحاظ استفاده از الياف پلي استر فشرده از امتيازي فوق العاده خاص برخوردار است.سيستم پوشش داخل تشك با عايقي از جنس نمد (ترموفلت) تجهيز گرديده است تا وزن بدن شما را در تمام سطوح تشك يكسان نمايد.كساني كه از مشكلات ستون فقرات و درد هاي استخواني رنج مي برند با آسايش فوق العاده اي مي توانند خواب راحتي را تجربه كنند.دارای پارچه با بافت ژاكارد ضد حساسيت و طراحي زيبا و متنوع , پاسخگوي مشكل پسندان است.

تشک طبی و فنری خوشخواب با داشتن عایق ترموفلت باعث شده وزن بدن در تمام سطوح تشک پخش شود و فشار روی یک نقطه از تشک متمرکز نشود .اگر وزن متعادل مابین 60-70 کیلوگرم دارید تشک خوشخواب مدل طبی و فنری گزینه مناسبی برای انتخاب می باشد.فشردگی و تراکم لایه های داخلی این تشک  , تشک طبی فنری خوشخواب را در رده تشک های طبی فنری با حالت ارتجاعی کم قرار داده است. پر فروش ترین تشک خوشخواب , از لحاظ قیمت و کیفیت , نه زیاد نرم و نه زیاد سفت , تشک طبی و فنری خوشخواب یک تشک مناسب برای کسانی که میخواهند از عوارض کمر درد جلوگیری کنند . و اما ... اگر دنبال تشک طبی و فنری با امکانات بیشتر هستید مثلا تشک دارای فنر پاکتی , ارتفاع بیشتر و یا دارای مموری فوم  باید در مدلهای بالاتر به دنبال تشک باشید .درجه ی سفتی و نرمی تشک طبی و فنری خوشخواب 4 است.

بسته بندی
نوع بسته بندیبسته بندی ویژه خوشخواب
ویژگی
نوع تشکطبی فنری
نوع فنربانل-متصل
دارای فریم دور تشکفریم Mدار
ارتفاع تشک25 سانتیمتر
دارای فنر منفصلخیر
دارای مموری فوم هوشمندخیر
نوع پارچه رویهژاکارد
دارای پدخیر
سیستم تنفس هوابله
آنتی باکتریالبله
آنتی استرسبله
میزان نرمی - سفتی از 1 تا 74.5-نسبتا نرم
مدت ضمانت4 سال
مدت زمان تحویلحداکثر 1 روز کاری در تهران- 2 روز کاری در شهرستانها
شرکت سازندهشرکت خوشخواب
نوع اسفنج30 کیلویی - اسفنج سوپر
ویژگی ها
دو رویهبله
قابلیت شستشوخیر
حداکثر وزن قابل استفاده برای یک نفرمناسب تا وزن 100 کیلوگرم برای سایز یکنفره
خدمات
کشور سازندهایران
سرویس رایگانحمل رایگان خوشخواب

مــحصولات مرتبط

نظرات