تشک زست کلایمکس دونفره 180*200

تشک زست کلایمکس دونفره 180*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک زست ZEST دونفره مدل ارتوپدیک 180*200 به همراه بررسی محصول

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

  • 2 سال وارانتی + 9 سال گارانتی

کلایمکس
180*200
طبی فنری (فنر میکرو,فنر منفصل,مموری فوم )

تشک زست ZEST دونفره مدل کلایمکس 180*200

مشخصات تشک زست دونفره مدل کلایمکس :
فنربندی تشک کلایمکس زست
تشک طبی کلایمکس زست با سیستم فنربندی میکروپکت اسپیرینگ (5Zone Micro Pocket Spring) ساخته شده است که در ۵ ناحیه وزن بدن را تفکیک می‌کند. این نوع چینش فنرها از متمرکز شدن فشار در یک نقطه و کاهش عمر تشک جلوگیری می‌کند همچنین خوابی راحت و آرام را برای فرد به وجود می‌آورد.
تعداد فنرهای داخل تشک کلایمکس زست 1610 عدد می‌باشد که باعث شده این مدل نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر از راحتی و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا آنجا که در هر متر مربع قابلیت تحمل 135 کیلوگرم وزن را دارد. با این وجود می‌توان گفت کلایمکس برای تمامی افراد مناسب خواهد بود و هر فردی با هر جثه و وزنی می‌تواند بدون نگرانی بر روی این تشک خوابی آسوده را تجربه کند.
داخل تشک زست مدل کلایمکس از سیستم فنربندی Wallaby استفاده شده است که داخل هر پاکت پلی اورتان، 2 عدد فنر که تعدادی از آنها کوتاه و تعدادی دیگر بلندتر هستند، به کار رفته است. چنین سیستمی پشتیبانی دقیق و بهتری را فراهم خواهد آورد و همچنین امکان استفاده از تشک را برای افرادی با وزن بالاتر مهیا می‌سازد.
نحوه کار سیستم Wallaby به این صورت است؛ زمانی که وزن یا فشار بیشتری به تشک وارد شود فنرهای کوتاه‌تر کمک می‌کنند تا فرم‌گیری نسبت به نقاطی از بدن که وزن و فشار بیشتری داشته، به خوبی صورت پذیرد و راحتی بیشتری را برای فرد به ارمغان آورد.
به دلیل نوع چیدمان و تعداد فنرها، ارتفاع تشک کلایمکس زست بیشتر از نمونه‌های مشابه بوده و به 37 سانتی متر افزایش پیدا کرده است.
بر روی سیستم فنربندی Wallaby، یک لایه تقسیم فشار و وزن کار شده است. این لایه وزن بدن فرد را تقسیم کرده و به دیواره‌های تشک انتقال می‌دهد.
در هر دو طرف این مدل، از ترکیب فوم‌های HR و فوم حافظه استفاده‌ شده است. تشک کلایمکس ضمن داشتن مقاومت و دوام بالا، بسیار نرم و راحت باشد و لذت خوابی آسوده را بر روی این تشک افزایش دهد. بد نیست بدانید که هر دو سمت کلایمکس، تشکچه فوم با دانسیته بالا استفاده شده است.
راحتی بیشتر با پارچه‌ای نرم و با کیفیت
تکنولوژی پارچه تشک کلایمکس متعلق به کشور بلژیک می‌باشد.. این پارچه آغشته به گیاه آلوئه‌ورا است. آلوئه‌ورا سبب می‌شود تا منافذ پوست در هنگام خواب و استراحت نیز باز بوده و در طول شب نیز تنفس داشته باشند. همچنین این تشک دارای پمپ تهویه بوده و همیشه هوای داخل آن در حال تعویض است تا جایی برای رشد باکتری و قارچ نباشد.
تشک زست مدل کلایمکس دارای 2 سال گارانتی تعویض و 9 سال خدمات پس از فروش است.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک زست ZEST دونفره مدل کلایمکس 180*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات