تشک داتیس مارگاریتا یکنفره 90*200

ارزان شد! تشک داتیس مارگاریتا یکنفره 90*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس یک نفره مدل مارگاریتا 90*200

15,400,000 تومان

-12%

17,500,000 تومان

  • 2 سال وارانتی + 13 سال گارانتی

مارگاریتا
90*200
طبی و فنری (فنر منفصل,فنر میکرو)

تشک داتیس یک نفره مدل مارگاریتا 90*200

مشخصات تشک داتیس یک نفره مارگاریتا:
تشک هیبریدی تمام طبی و فنر منفصل
فنر پاکتی منفصل به قطر مفتول 2/4 میلیمتر
قابلیت خنک کنندگی در تابستان و کنترل دما
تأمین انتشار یون در فضای خواب و پاکسازی اجزاء مضر هوا
بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن
این محصول دارای ضخامت 29 سانتیمتر می باشد
دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
2 سال وارانتی + 13 سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی مارگاریتا از نوع تمام طبی ارتوپدیک می باشد، که هسته مرکزی آن از نوع فنر پاکتی منفصل میکرو است. این نوع از تشک ها را به لحاظ فنی تشک هیبریدی می گویند که از ترکیب مزایای تشک های فنری و فوم های هوشمند برای ایجاد خوابی راحت و در عین حال پشتیبانی کننده سلامتی بدن استفاده می کند.
مزیت فنر پاکتی منفصل
تفاوت اصلی فنر پاکتی منفصل میکرو با فنر متصل در ساختار و نحوه چیدمان فنرها در کنار یکدیگر می باشد بدین گونه که در فنر پاکتی منفصل هر فنر به صورت مستقل عمل می کند و به فنرهای اطراف خود هیچگونه وابستگی ندارد. این نحوه عملکرد باعث میشود که تشک طبی مارگاریتا به بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن شخص برسد و فشار را در ستون فقرات و مهره های گردن به صفر نزدیک کند. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک طبی مارگاریتا را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.
این محصول فوق العاده شرکت داتیس به دلیل ایزوله کردن حرکت های روی تشک و همچنین خاصیت پاسخگویی مناسب در برابر فشار، بستر خوابی مناسب برای زوجین فراهم می نماید. در تشک مارگاریتا حرکات یکی از زوج ها خواب دیگری را مختل نمی کند و همچنین حمایت کافی از ستون فقرات را هنگام روابط جنسی بین زوجین ایجاد می کند.
از دیگر ویژگی تشک طبی مارگاریتا می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح زیرین تشک طبی مارگاریتا با فوم دورا کامفورت به ضخامت 3 سانتیمتر و سطح بالایی آن با فوم هوشمند HR به ضخامت 6 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی مارگاریتا چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را در تولید تشک طبی مارگاریتا بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (کشمیر- پلاس) یکی از این موارد می باشد.
استفاده از پارچه کشمیر در تشک مارگاریتا
در طول قرن ها پارچه های کشمیر ( از کشمیر بیشتر بدانید ) به عنوان نمادی از ظرافت و اشرافیت توسط شاهان و سلطنتی ها مورد استفاده بوده است. پارچه کشمیر تولید شده توسط داتیس با آمیزه خاصی از کشمیر و الیاف ویسکوز برای شما خوابی راحت و شگفت انگیز را فراهم می کند. ساختار حلزونی کشمیر کاملا منحصر به فرد است و به کنترل دما در سطح تشک طبی مارگاریتا و تنظیم دمای بدن کمک می کند.
گاهی کشمیر را با پشم اشتباه می گیرند اما تفاوت بسیاری بین این دو نوع الیاف وجود دارد. الیاف پشم از موهای گوسفند گرفته می شود اما کشمیر از موی بز تهیه می گردد که بسیار نرم تر بوده و شفافیت بیشتری نیز دارد.
مزایای کشمیر:
قابلیت کنترل تعادل دما
قابلیت خنک کنندگی در تابستان
جذب رطوبت خیلی خوب
زیبایی و شفافیت خیره کننده
استفاده از تکنولوژی خنثی سازی یون های مثبت
هوایی که ما تنفس می کنیم حاوی مولکول هایی با بار الکتریکی مثبت و منفی می باشد. به عبارت دیگر ، یون ها و اجزاء مضر در هوا بار مثبت دارند و یون های با بار منفی مانند یک آهن ربا این اجزاء مضر با بار مثبت را جذب می کنند. اجزاء مضری که با یون های منفی ترکیب می شوند زمین می ریزند، چرا که برای ماندن در هوا خیلی سنگین شده اند و از هوایی که ما تنفس می کنیم دور می شوند. تحقیقات انجام شده برای مشاهده اثر این واکنش طبیعی روی خواب نشان می دهند که یون های منفی یونیزه می شوند و هوا را پاک می کنند.
این تکنولوژی نقطه عطفی در حفظ بهداشت محیط خواب محسوب می شود که در جدیدترین محصولات صنعت خواب به کار رفته و برای افرادی که از آن بهره می برند خوابی ایمن و آرامش بخش فراهم می آورد.
تشک طبی مارگاریتا با تأمین انتشار یون در فضای خواب و پاکسازی اجزاء مضر ، طراوت طبیعی را به کیفیت خواب شما تقدیم می کند. ویژگی های منحصر به فرد این تشک آن را به یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار تبدیل کرده است که این موضوع با پشتیبانی پس از فروش شرکت داتیس تکمیل می شود. شرکت داتیس برای محصولات خود خدمات پس از فروشی استثنایی تامین می نماید که گارانتی طولانی مدت یکی از این خدمات ممتاز می باشد. این تشک دارای  15 سال گارانتی و همچنین 29 سانتیمتر ضخامت می باشد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس یک نفره مدل مارگاریتا 90*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات