تشک داتیس آلپاکا یکنفره 90*200

ارزان شد! تشک داتیس آلپاکا یکنفره 90*200 گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس یک نفره مدل آلپاکا 90*200

33,880,000 تومان

-12%

38,500,000 تومان

  • 2 سال وارانتی + 18 سال گارانتی

آلپاکا
90*200
طبی (لاتکس, مموری فوم,اسفنج,بدون فنر)

تشک داتیس یک نفره مدل آلپاکا 90*200

مشخصات تشک داتیس یک نفره آلپاکا:
لاتکس طبیعی و مموری فوم هوشمند
تشک بدون فنر و نرم
مقاومت طبیعی در برابر کنه ها و قارچ ها
حرکت را به قسمت های دیگر تشک انتقال نمی دهد
افزایش هورمون ملاتونین و کاهش هورمون کورتیزول
تکنولوژی سد مغناطیسی در برابر تشعشعات برای خواب سالم
بکارگیری سیستم اکسیژن پلاس جهت دفع یون های مثبت هوا
تأمین انتشار یون و تنظیم ریتم بیولوژیک بدن
محافظت در برابر تشعشعات در طول مدت خواب
این محصول دارای ضخامت 37 سانتیمتر می باشد
۲ سال وارانتی + ۱۸ سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی آلپاکا از نوع تمام ارتوپدیک لاتکس و مموری فوم می باشد، که سیستم فنر در هسته مرکزی آن به طور کل حذف شده و سیستم فوم لاتکس و مموری فوم هوشمند جایگزین فنر گردیده است. از مهمترین ویژگی تشک طبی آلپاکا می توان به فوم لاتکس اشاره نمود.
اما لاتکس چیست؟
لاتکس را می توان از منابع طبیعی و مصنوعی مشتق گرفت که نوع طبیعی آن نتیجه متابولیسم طبیعی در گیاهان می باشد. تاکنون بیش از دوازده هزار گونه گیاهی یافت شده اند که دارای این ماده با خواص مشابه هستند ولی با این وجود تنها چند نمونه از این گیاهان برای استفاده تجاری مناسب هستند که این موضوع لاتکس طبیعی را به ماده ای گران بها و ارزشمند در صنعت تبدیل کرده است. از مهمترین ویژگی لاتکس می توان به طبیعی بودن، خاصیت ارتجاعی، سطح برجسته مناسب در تماس با مواد و نیز مقاوم در برابر حرارت و پارگی اشاره نمود.
هسته مرکزی در تشک طبی آلپاکا، مموری فوم هوشمند می باشد. فوم هوشمند (مموری فوم) با ماده ای که دانسیته و چگالی آن بالا می باشد به نام فوم پلی یورتان؛ تشکیل می شود که تجهیزات پزشکی و صنعت تشک خواب ازآن بهره فراوان می برند. فوم پلی یورتان دسته ای از مواد می باشند که رفتاری میان دو خاصیت ویسکوز بودن و کشسان بودن از خود نشان می دهند. این نوع فوم ها در واکنش به حرارت بدن و فشار وارد شده واکنش نشان داده و کمتر از چند دقیقه حالت و قالب بدن را به خود می گیرند. از این رو به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود.
مزایای تشک لاتکس:
راحتی فوق العاده: یک تشک لاتکس راحتی فوق العاده ای را برای کسی که روی آن می خوابد فراهم می کند. زمانی که شما برای اولین بار روی این نوع تشک می خوابید حس می کنید در آغوشی نرم و حمایت گر فرو رفته اید.
تسکین دهنده درد: تشک لاتکس برای کسانی که از درد کمر و مفاصل رنج می برند انتخابی ایده آل است. بسیاری از متخصصان سلامت از قبیل استئوپات ها، فیزیوتراپیست ها، و کایروپراکتورها به مراجعه کنندگان خود استفاده از تشک های لاتکس را توصیه می کنند.
جهت دهی طبیعی به ستون فقرات: در حالی که بخش های سنگین تر بدن همچون شانه ها و لگن ها در لاتکس فرو می روند، بخش های سبک تر بدن پوشش داده شده و پشتیبانی می شوند.
کاملا طبیعی: لاتکس ماده ای کاملا طبیعی است که از شیره درخت کائوچو گرفته می شود.
مقاومت طبیعی در برابر کنه ها و قارچ ها: لاتکس بدون نیاز به هرگونه افزودنی شیمیایی در برابر کنه ها و قارچ ها مقاوم بوده و محیط خوابی بهداشتی و سالم برای فرد فراهم می کند.
بطور طبیعی عاری از هر گونه ماده آلرژی زا است: از آنجایی که بسیاری از حساسیت های آلرژیک بدن در واقع واکنشی هستند در برابر پروتئین هایی که توسط کنه ها و قارچ ها تولید می شوند، تشک لاتکس به دلیل مقاومت در برابر کنه و قارچ عاری از مواد آلرژی زا می باشد.
عدم استفاده از فلزات در ساختار تشک لاتکس باعث می شود که رادیاسون های الکترومغناطیسی را تقویت نکند: این ویژگی لاتکس بین کسانی که به امنیت خوابشان اهمیت می دهند بسیار محبوب است.
چرخش هوای عالی: ساختار سلولی باز لاتکس باعث می شود که هوا به راحتی بتواند در درون تشک جریان پیدا کند و به این ترتیب بستر خوابی خنک در طول خواب شبانه فراهم می شود.
حرکت را به قسمت های دیگر تشک انتقال نمی دهد: این ویژگی بخصوص برای زوج ها اهمیت زیادی دارد چرا که در غیر اینصورت حرکت کردن یکی از زوجین در نیمه های شب موجب تکان خوردن دیگری و به هم خوردن خواب او می شود.
دوام بسیار بالا: تشک لاتکس نسبت به انواع دیگر تشک ها عمر مفید بیشتری دارد و به سادگی خواص خود را از دست نمی دهد.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی آلپاکا چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
از مهمترین ویژگی فوم هوشمند در تشک طبی آلپاکا می توان به کاهش کوفتگی و درد عضلات و نیز ایجاد گردش خون مناسب با آناتومی بدن اشاره کرد. نحوه عملکرد این فوم به گونه ای است که حالت ارتجاعی تشک طبی آلپاکا را صفر کرده و فشار را به کلی از ستون فقرات حذف می کند. این سیستم به عنوان یک روش درمانی جایگزین می باشد به طوری که با افزایش هورمون ملاتونین (هورمون خواب) و نیز کاهش هورمون کورتیزول (هورمون استرس)، کمک به طولانی تر کردن مدت خواب عمیق و کاهش زمان به خواب رفتن شخص می نماید.
از دیگر ویژگی تشک طبی آلپاکا می توان به لایه ترموفلت ۲۰۰۰ گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح تشک با مموری فوم هوشمند به ضخامت ۱۴ سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (آنتی الکترو – پلاس) یکی از این موارد می باشد.
یک سوم زندگی انسان صرف خوابیدن می شود. بدن انسان در طول روز کم و بیش در معرض تشعشعات الکترومغناطیسی قرار دارد، زمانی که بیدار است می تواند از خود دفاع کند اما در زمان خواب کاملا بی دفاع می شود. استفاده شایع از وسایل الکترونیکی مانند گوشی های موبایل و انتقال دهنده های الکترونیکی به معنای آن است که ما بیش از هر زمان دیگری در تاریخ، در معرض امواج الکترومغناطیسی یونیزه نشده هستیم. اثرات زیان بار این وسایل روزانه، از استرس تا اختلالات خواب و سردردهای ناشی از بیماری های مزمن گوناگون سیر می کند.
داتیس تشک طبی آلپاکا را معرفی کرده و یک تکنولوژی سد مغناطیسی در برابر تشعشعات برای خواب سالم و با کیفیت ارائه داده است. پارچه تشک طبی آلپاکا بعد از سال ها مطالعه با استفاده از الیاف نانو تکنولوژیک و یک سیستم بافت ویژه، توسعه یافته است. تشک طبی آلپاکا که با این روش یک غربالگری الکترومغناطیسی به دست می آورد همانند یک سد مغناطیسی عمل کرده و از تماس امواج الکترومغناطیسی با بدن تا حد زیادی جلوگیری می کند.
تکنولوژی دیگری توسط تیم نوآوری داتیس با الهام از ویژگی اکسیژن پلاس و برای کمک به شما جهت تسریع سرعت خواب، در تشک طبی آلپاکا توسعه داده شده است. هوایی که ما تنفس می کنیم حاوی مولکول هایی با بار الکتریکی مثبت و منفی می باشد. به عبارت دیگر، یون ها و اجزاء مضر در هوا بار مثبت دارند و یون های با بار منفی مانند یک آهن ربا این اجزاء مضر با بار مثبت را جذب می کنند. اجزاء مضری که با یون های منفی ترکیب می شوند زمین می ریزند، چرا که برای ماندن در هوا خیلی سنگین شده اند و از هوایی که ما تنفس می کنیم دور می شوند.
تحقیقات انجام شده برای مشاهده اثر این واکنش طبیعی روی خواب نشان می دهند که یون های منفی یونیزه می شوند و هوا را پاک می کنند. این ویژگی کیفیت خواب را ارتقاء می دهد و محیط خوابی سالم فراهم می کند.
ترکیب این ۲ ویژگی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی آلپاکا تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد. این تشک دارای ۲۰ سال گارانتی و همچنین ۳۷ سانتیمتر ضخامت می باشد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس یک نفره مدل آلپاکا 90*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

مــحصولات مرتبط

نظرات