تشک طبی ماتیسا مدل فور سیزنز 200*90

تشک طبی ماتیسا مدل فور سیزنز گالری تصاویر

محصول جدید

قیمت, خرید و مشخصات تشک طبی ماتیسا مدل فور سیزنز به همراه بررسی تخصصی محصول .

14,000,000 تومان

موجود در انبار

تشک طبی ماتیسا مدل فور سیزنز
طبی (لاتکس, مموری فوم,اسفنج,بدون فنر)

تشک طبی ماتیسا مدل فور سیزنز

این روزها افراد بسیاری را می‌بینیم که از دردهای استخوانی و عضلانی رنج می‌برند و به دنبال راهی برای کاهش دردهای خود هستند. توصیه پزشکان به این افراد استفاده از کمربندهای طبی، ورزش و خوابیدن بر روی تشک طبی است. خوابیدن بر روی تشک طبی، به سبب پر کردن و پوشش کامل بدن کمک می‌کند تا دردهای گردن و کمر به میزان زیادی کاهش یابد. اما استفاده از چنین تشک‌هایی تنها مختص افراد بیمار نیست و کسانی که می‌خواهند خوابی راحت و بدون کوفتگی بدن را تجربه کنند نیز توصیه می‌شود. شرکت ماتیسا تشک‌هایی طبی را با آخرین تکنولوژی روز تولید می‌کند و از مدل‌های طبی نمونه‌های مختلف و متنوعی را به بازار ارائه داده است که تشک ماتیسا مدل فور سیزنز نیز جزو آنهاست.

در ادامه مدل فور سیزنز ماتیسا تحلیل شده است و می‌توانید اطلاعات لازم از آن را در اختیار داشته باشید و با آگاهی کافی اقدام به خرید نمایید.

فنربندی تشک فور سیزنز ماتیسا

تشک طبی فور سیزنز ماتیسا با سیستم فنربندی میکروپکت اسپیرینگ (۵Zone Micro Pocket Spring) ساخته شده است که در ۵ ناحیه وزن بدن را تفکیک می‌کند. این نوع چینش فنرها از متمرکز شدن فشار در یک نقطه و کاهش عمر تشک جلوگیری می‌کند همچنین خوابی راحت و آرام را برای فرد به وجود می‌آورد.

تعداد فنرهای داخل تشک فور سیزنز ماتیسا ۱۶۱۰ عدد می‌باشد که باعث شده این مدل نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر از راحتی و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا آنجا که در هر متر مربع قابلیت تحمل ۱۳۵ کیلوگرم وزن را دارد. با این وجود می‌توان گفت فور سیزنز برای تمامی افراد مناسب خواهد بود و هر فردی با هر جثه و وزنی می‌تواند بدون نگرانی بر روی این تشک خوابی آسوده را تجربه کند.

داخل تشک ماتیسا مدل فور سیزنز از سیستم فنربندی Wallaby استفاده شده است که داخل هر پاکت پلی اورتان، ۲ عدد فنر که تعدادی از آنها کوتاه و تعدادی دیگر بلندتر هستند، به کار رفته است. چنین سیستمی پشتیبانی دقیق و بهتری را فراهم خواهد آورد و همچنین امکان استفاده از تشک را برای افرادی با وزن بالاتر مهیا می‌سازد.

نحوه کار سیستم Wallaby به این صورت است؛ زمانی که وزن یا فشار بیشتری به تشک وارد شود فنرهای کوتاه‌تر کمک می‌کنند تا فرم‌گیری نسبت به نقاطی از بدن که وزن و فشار بیشتری داشته، به خوبی صورت پذیرد و راحتی بیشتری را برای فرد به ارمغان آورد.
به دلیل نوع چیدمان و تعداد فنرها، ارتفاع تشک فور سیزنز ماتیسا بیشتر از نمونه‌های مشابه بوده و به ۳۷ سانتی متر افزایش پیدا کرده است.

بر روی سیستم فنربندی Wallaby، یک لایه تقسیم فشار و وزن کار شده است. این لایه وزن بدن فرد را تقسیم کرده و به دیواره‌های تشک انتقال می‌دهد.

در هر دو طرف این مدل، از ترکیب فوم‌های HR و فوم حافظه استفاده‌ شده است. تشک فور سیزنز ضمن داشتن مقاومت و دوام بالا، بسیار نرم و راحت باشد و لذت خوابی آسوده را بر روی این تشک افزایش دهد. بد نیست بدانید که هر دو سمت فور سیزنز ، تشکچه فوم با دانسیته بالا استفاده شده است.

راحتی بیشتر با پارچه‌ای نرم و با کیفیت

تکنولوژی پارچه تشک فور سیزنز متعلق به کشور بلژیک می‌باشد.. این پارچه آغشته به گیاه آلوئه‌ورا است. آلوئه‌ورا سبب می‌شود تا منافذ پوست در هنگام خواب و استراحت نیز باز بوده و در طول شب نیز تنفس داشته باشند. همچنین این تشک دارای پمپ تهویه بوده و همیشه هوای داخل آن در حال تعویض است تا جایی برای رشد باکتری و قارچ نباشد.

تشک ماتیسا مدل فور سیزنز دارای ۲ سال گارانتی تعویض و ۹ سال خدمات پس از فروش است.

مــحصولات مرتبط

نظرات